PSN Plus 3 Month US

0تومان
تولید کننده: Sony
مدل کالا: اشتراک سه ماه PlayStation Plus US
موجودی: ورود به انبار تا 24 ساعت آینده

اکانت 3 ماهه Plus برای اکانت آمریکا

برای فعال سازی کارت اشتراک 1 ساله و یا سه ماهه ی PSN مطابق روش زیر عمل نمایید:
1.یک حساب کاربری  از طریق دستگاه خود در شبکه ی آنلاین پلی استیشن بسازید.(در صورتیکه قبلا حساب کاربری ساخته اید می توانید از آن هم استفاده نمایید)
2.اگر از پلی استیشن 4 استفاده می نمایید آیکون "PlayStation Store" را در صفحه ی اصلی سیستم انتخاب نمایید. در پلی استیشن 3  System XMB را انتخاب نمایید و در صورتیکه از PS Vita بهره میبرید در منو اصلی.
3.در صورتیکه از پلی استیشن 4 و 3 استفاده می نمایید، در قسمت فروشگاه پلی استیشن (PlayStation Store) در قسمت انتهایی لیست گزینه ی "Redeem Code" را انتخاب نمایید.در پلی استیشن ویتا هم می بایست آیکون "Redeem Code" را انتخاب نمایید.
4.کد را وارد نمایید.در وارد کردن کد به بزرگی و کوچکی حروف هم دقت کنید حروف و اعداد را دقیقن مطابق کد نوشته شده وارد نمایید.
5.پس از ورود صحیح اطلاعات کد ، در پلی استیشن 4 و پلی استیشن 3 گزینه ی ادامه (Continue) را انتخاب نمایید.در پلی استیشن ویتا گزینه "بعدی" (Next) را انتخاب نمایید.
6. گزینه ی "تایید" (Confirm) را برای قبول کردن شرایط سرویس انتخاب نمایید.
7. برای تکمیل شدن فرایند ثبت کد در سیستم پلی استیشن 4 گزینه "ادامه" (Continue) را انتخاب نمایید.در پلی استیشن 3 و پلی استیشن ویتا هم گزینه (Proceed to checkout) را برای تکمیل شدن فرایند ثبت کد در سیستم انتخاب نمایید.


نحوه ارسال  :
با پرداخت مبلغ و ثبت نهایی سفارش، کد دیجیتالی مربوط به کارت خریداری شده ی شما در حساب کاربری شما و در قسمت "گزارش سفارش ها" ، ثبت شده و میتوانید آن را مشاهده و از آن استفاده نمایید.همچنین وضعیت پیگیری سفارشتان هم به روز خواهد شد و در نهایت تصویر کارت دیجیتالی از طریق ای-میل رسمی فروشگاه برایتان ارسال خواهد شد.

زمان ارسال : 
در صورت خرید در روزهای تعطیل و ساعت های غیر اداری (تا 12شب) با تاخیر حداکثر 3 ساعت، کد دیجیتالی کارت خریداری شده ی شما، در قسمت "گزارش سفارش ها" در دسترس خواهد بود.و در ساعت های اداری، بلافاصله پس از تکمیل فرایند خرید،شماره دیجیتالی برای شما ارسال خواهد شد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب
-