شیوه های ارسال کالاهای خریداری شده

هر خرید آنلاینی با ارسالی مطمئن و مناسب تکمیل می گردد.از این روی به جهت جلب رضایت مشتریان ارجمند و همچنین سهولت در انتخاب بر اساس علاقمندی و نیاز هر کدام از کاربران، با هماهنگی های به عمل آمده، کالاهای خریداری شده از فروشگاه بازی سنتر به روش های شرح داده شده در زیر قابل دریافت می باشد.

1.پست پیشتاز
کاربر می تواند در انتهای فرایند خرید خود، با انتخاب گزینه ی ارسال از طریق پست پیشتاز و پس از محاسبه و پرداخت هزینه های مرتبط با آن که بر حسب مسافت و همچنین وزن و نوع بسته بندی کالای مورد انتخاب انجام می گیرد، آن را در آدرسی که به سایت اعلام می دارد، دریافت کند.لازم به ذکر است هزینه ها در لحظه ی خرید محاسبه شده و می بایست به همراه مبلغ کالای انتخابی به حساب سایت پرداخت گردد.پس از ثبت درخواست، بسته ی شما بر اساس مقدار فاصله ی محل شما تا تهران،بین 24 ساعت تا 72 ساعت به دستتان خواهد رسید.
نکته 1 : کالاهایی که کاربر از طریق پست پیشتاز خواهان دریافت آنها می باشد دارای کد رهگیری پستی بوده که می توان از طریق سایت اداره ی پست،آن را ردیابی نمود.  http://itemtracking.post.ir
نکته 2: فروشگاه بازی‌سنتر کد رهگیری مرسوله ی شما را پس از دریافت از اداره ی پست، در حساب کاربری شما و در قسمت گزارش سفارشات ثبت خواهد نمود تا از آن طریق بتوانید مرسوله ی خود را پیگیری نمایید.

نکته 3 : نوشتن آدرس صحیح و دقیق به همراه کدپستی معتبر الزامی ست و در صورت برگشت خوردن مرسوله به دلایل نقص آدرس و مشخصات غلط خریدار، فروشگاه بازی سنتر هیچگونه مسئولیتی در قبال نرسیدن مرسوله به کاربر را ندارد.

پیشنهاد بازی‌سنتر : انتخاب این روش ،برای کاربرانی که ساکن تهران هستند و میخواهند کالای خود را در تهران تحویل بگیرند به دلیل زمانبر بودن آن مقرون به صرفه نیست.

2.تیپاکس
کاربر می تواند در انتهای فرایند خرید خود، با انتخاب گزینه ی ارسال از طریق تیپاکس و در صورت سکونت در مراکز استان ها و شهرهایی که تیپاکس در آن ها نمایندگی معتبر دارد، کالای خود را ظرف 24 ساعت (زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است.) الی 72 ساعت (سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.) در محل آدرس خود تحویل بگیرد.
نکته 1: کالاهایی که از طریق تیپاکس ارسال می شوند دارای کد رهگیری آنلاین مرسوله نیستند اما بر اساس قبض صادر شده، دارای شماره سریال قابل پیگیری میباشند.
نکته 2 : بازی‌سنتر به منظور یکسان سازی هزینه های تیپاکس برای همه ی مشتریان در همه جای ایران، حداقل مبلغ 100.000 ريال بابت حمل و نقل را که تیپاکس اعلام نموده دریافت مینماید و  هر میزان هزینه ی اضافه، بر اساس مقصد (تنها تا شعبه ی تیپاکس در شهر مقصد) را فروشگاه تقبل خواهد نمود.
نکته 3 : سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
 
پیشنهاد بازی‌سنتر : انتخاب این روش برای کاربران ساکن در شهرهایی غیر از تهران از نظر هزینه های ارسال، ایده آل تر و مقرون به صرفه تر است.
 
3.پیک بادپا
کاربران ساکن تهران می توانند در انتهای فرایند خرید خود با انتخاب گزینه ی ارسال از طریق پیک بادپا و وارد کردن آدرس دلخواه، کالای خود را در همان روز سفارش** در محل تحویل بگیرند.
نکته 1 : هزینه ی حمل بر اساس مسافت و در قبال فاکتور رسمی پیک بادپا در محل تحویل کالا از خریدار دریافت میگردد. (هزینه های تقریبی در سایت قرار گرفته است)
نکته 2 : در صورتیکه کاربر درخواست خرید کالایی را پس از ساعت 16 در سایت ثبت نموده باشد،کالای مورد نظر را فردای همان روز (به شرط بودن روز کاری) در محل آدرس خود دریافت خواهد کرد.

پیشنهاد بازی‌سنتر : انتخاب این روش برای کاربران ساکن کرج،ورامین و شهر ری از نظر هزینه های حمل مقرون به صرفه نبوده و روش تیپاکس پیشنهاد می گردد.
 
-